BEZPEČNÝ NÁKUP

1. Obchodné podmienky platné od 1. 1. 2014.

 

Z nákupu u nás nemusíte mať obavu. Naše obchodné podmienky spĺňajú všetky zákonné náležitosti podla nového Občianského zákoníka.

 

2. Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní

 

Ak nie ste s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Podmienky vrátenia tovaru nájdete v obchodných podmienkach.

Vraciame Vašu kompletnú úhradu za tovar aj prepravné a balné ..... všetko sa Vám vráti.

 

3. Faktúra ku každému nákupu

 

Ku každému nákupu dostanete vždy doklad elektronickou formou. Tým máte istotu, že obchod prebehol riadne a podľa platných obchodných podmienok.

 

4. Ochrana a poistenie zásielok

 

Tovar pred odoslaním starostlivo balíme, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Všetky zásielky sú poistené proti strate počas prepravy.

 

5. Kompletné kontaktné a identifikačné údaje

 

Všetky identifikačné a kontaktné údaje prevádzkovateľa sú zverejnené na stránkach internetového obchodu a sú dostupné pred uskutočnením objednávky.

 

6. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou

 

Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Naším cieľom je, aby bol zákazník vždy s nákupom maximálne spokojný av budúcnosti u nás nakúpil znova.

 

7. Hodnotenie zákazníkov na serveri Heureka.cz a Heureka.sk

 

Kvalitu služieb a tovaru v našom e-shope si môžete overiť na nezávislom serveri Heureka.cz a Heureka.sk, kde nájdete recenzie a hodnotenia našich zákazníkov.

 

 

Nákup u nás je naozaj bezpečný.

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.