Možnosti prepravy na Slovensko

 
 

Sieť výdajných miest Zásilkovna

Spoločnosť Zásilkovna doručí vašej zásielku zvyčajne do 48 hodín od odovzdania zásielky do prepravy na Vami zvolené výdajné miesto Zásilkovna. Expedíciu Vám vždy potvrdíme sms a emailom vrátane čísla zásielky a odkazu na sledovací systém služby Zásilkovna, v ktorom môžete kontrolovať cestu zásielky na výdajné miesto. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

 • ZADARMO U OBJEDNÁVOK NAD 60 €
 • Oblasť doručenia: takmer 80 výdajných miest, mapa výdajných miest tu
 • Platba kartou: podľa zvoleného výdajného miesta
 • Informácie: formou emailu a SMS
 • Dni doručenia: podľa zvoleného výdajného miesta
 • Doba doručenia: zvyčajne do 48 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) platia v prípade objednania do 12:00 predchádzajúceho dňa
 • Časové rozmedzie doručenia: podľa zvoleného výdajného miesta

*objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň

Typ služby Cena včetně DPH
dopravné za doručenie zásielky pri platbe vopred 4,95 €
dopravné + dobierečné při platbě při dodání 5,99 €

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla.
Alebo pre ňu treba niekoho poslať - nemusíte nám ukazovať občianku, stačí poznať heslo. Doručené tovar si môžete priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Pre bližšie informácie ohľadom stavu a termínu dodania je možné využiť:

Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovanie objednávky vo svojej e-mailovej schránke.

 

Najvýhodnejšie doručenie na adresu

Zásielku doručí kuriér, ktorý bude v danej chvíli pre Vás najvýhodnejší.

Doručenie na adresu kuriérom, spravidla do 2-3 dní. Predstavujeme novú automatizovanú voľbu dopravy, službu, ktorá zefektívni spôsob doručenia Vašich zásielok. Táto služba zohľadňuje cenu, kvalitu a tiež kapacitu vybraných prepravcov. Automatická voľba analyzuje dané kritéria na dennej báze. Zásielka tak bude doručená pomocou kuriéra z ponuky (GLS, Remax, Slovenská pošta alebo UPS), ktorý bude v danej chvíli pre zákazníka najvýhodnejší.

 • ZADARMO U OBJEDNÁVOK NAD 60 €
 • Oblasť doručenia: celé Slovensko
 • Platba kartou: ÁNO
 • Informácie: formou emailu a SMS
 • Dni doručenia: pracovné dni
 • Doba doručenia: zvyčajne do 48 hodín (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) platia v prípade objednania do 12:00 predchádzajúceho dňa
 • Časové rozmedzie doručenia: 8:00 - 18:00 hod.

Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. V deň doručenia budete kontaktovaní pomocou SMS s intervalom 2 hodín, kedy k vám kuriér dorazí.

*objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň

Typ služby Cena vrátane DPH
dopravné za doručenie zásielky pri platbe vopred 6,19 €
dopravné + dobírečné pri platbe pri dodaní 7,47 €

Pre bližšie informácie ohľadom zásielky budete potrebovať číslo balíka, ktoré nájdete nasledujúci deň po expedovanie objednávky vo svojej e-mailovej schránke.

 

 

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.