VŠETKO O NÁKUPE

Spôsoby platby

Platba online kartou alebo rýchlymi platbami rôznych bankových domov (GO - PAY) - platba vopred

Bankovým prevodom v rámci Českej republiky - platba vopred na náš účet pre zákazníkov z ČR

(po vytvorení objednávky vyčkajte na prichádzajúce email, v ktorom budete vyzvaní k platbe)

Bankovým prevodom v rámci Slovenského republiky - platba vopred na náš účet vedený v EUR pre zákazníkov zo SR (národná platba)
(po vytvorení objednávky vyčkajte na prichádzajúce email, v ktorom budete vyzvaní k platbe)

V hotovosti - pri osobnom prevzatí v Ostrave, Ruská 37 A (blízko Mierového námestia)

Dodacie podmienky

Tovar je dodávaný v ČR Českou poštou š.p. prípadne Slovenského poštou a.s. Tovar Vám prinesie poštový doručovateľ priamo až domov, alebo si môžete zásielku vyzdvihnúť na najbližšej pošte.
Novinkou a veľkou výhodou je on-line sledovanie polohy Vašej zásielky. V e-maile potvrdzujúcom odoslanie zásielky Vám zašleme odkaz pre sledovanie Vašej zásielky od podania až po prevzatí.

Doba prepravy sa pohybuje v rámci České republiky medzi 1-2 dňami, doprava na Slovensko medzi 3-4 dňami.

Osobný odber - Ak máte radi osobné rokovania, alebo to k nám máte kúsok, radi Vás uvítame.
U osobného odberu si navyše môžete tovar vyskúšať, čo eliminuje možnosť zlého výberu napr odtieňa.

Dostupnosť tovaru

Akýkoľvek sortiment je k dispozícii skladom, znamená to, že bude najneskôr nasledujúci pracovný deň odoslaný na Vašu adresu.
Niekedy sa bohužiaľ stane, že si zákazník pred Vami zakúpi posledný kus výrobku a na internetových stránkach sa nestihne táto informácia prejaviť. V tomto prípade od nás dostanete informáciu o predpokladanom termíne dodania tovaru na náš sklad a jej odoslaním.

 

 

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.