Zákaznícke centrum BABKIN OBCHOD

Infolinka zákazníckeho centra:

+420 775 664 966

+420 775 262 244

Infolinka je Vám k dispozícii pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hodín.

Email zákazníckeho centra:

info@babiccinobchod.cz

Služby zákazníckeho centra:

Zákaznícke centrum BABKIN OBCHOD je tu pre Váš pohodlný a bezpečný nákup. Ochotne Vám podáme všetky informácie o produktoch a ich dostupnosti. Poradíme Vám s výberom tej najlepšej varianty, rovnako ako s voľbou platby či dopravy pre Vašu zásielku. Objednávku ľahko urobíte telefonicky s asistentmi na našej infolinke, pomocou emailu, alebo on-line chatu v spodnej časti stránky. Ak potrebujete zistiť, v akom stave je Vaša objednávka, kedy Vám bude balíček doručený alebo pripravený na vyzdvihnutie, neváhajte sa na nás obrátiť. Akékoľvek úpravy už vytvorených objednávok, pokiaľ už neboli zaslané s Vami pohodlne vybavíme po telefóne, či už sa jedná o zmenu adresy (toto u zásielok prostredníctvom kuriéra môžeme vykonať aj po odoslaní zásielky) alebo doplnenie tovaru.

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.