http://
http://

Dostupnosť tovaru

Všetok sortiment je k dispozícii skladom, znamená to, že bude najneskôr nasledujúci pracovný deň odoslaný na Vašu adresu.
Niekedy sa bohužiaľ stane, že si zákazník pred Vami zakúpi posledný kus výrobku a na internetových stránkach sa nestihne táto informácia prejaviť. V tomto prípade od nás dostanete informáciu o predpokladanom termíne dodania tovaru na náš sklad a jej odoslaním.

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.