Pripravili jse pre Vás nasledujúcu paletu možností úhrady Vašej objednávky:

PLATBA VOPRED PREVODOM NA ÚČET

Základná možnosť úhrady Vašej objednávky.

Pre platbu využívajte náš účet vedený v Eur u slovenského pobočky FIO Bank a.s. č 2400515176/8330 

 • IBAN: SK2683300000002400515176
 • SWIFT/BIC : FIOZSKBA

Platba je vykonávaná v režime bežného tuzemského bankového styku. Platby sú pripisované spravidla nasledujúci pracovný deň popoludní po vykonaní Vašej platby. Ten istý deň sme schopní Vašu objednávku vyexpedovať a odovzdať kuriérskou službe IN TIME, doprava prostredníctvom Slovenské pošty je realizovaná nasledujúci deň ráno.
Ak zvolíte platbu vopred na účet, zašleme Vám po spracovaní Vašej objednávky podklady pre vykonanie platby na Váš email. Ako variabilný symbol platby je potrebné vždy uviesť číslo objednávky. Po pripísaní platby na náš účet objednávku odošleme. V prípade, že Vašu platbu nedostaneme do desiatich pracovných dní, budeme nútení objednávku stornovať.

RÝCHLE ON LINE PLATBY

Pre on - line platby využívame zabezpečený platobný systém GO-PAY.

 

 

Podporované karty:  

Zrychlené príkazy: 

GoPay je český internetový platobný systém s vysokou úrovňou bezpečnosti. Ponúka všetky platobné metódy v rámci jednotného užívateľského prostredia s optimalizovanými kroky pre jednoduché a rýchle vykonanie platby. Každý zákazník môže realizované platby kontrolovať vo vlastnom GoPay účtu, kde sú jednotlivé platby zaevidované.

Platobný systém GoPay je licencovaný a regulovaný Českou národnou bankou ako inštitúcia elektronického peňažníctva a spadá pod najvyššou dohľad Ministerstva financií SR. GoPay je partnerom vašej platby so zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia. Viacej informácií nájdete tu www.gopay.cz.   

AKO PLATIŤ S GoPay?

 1. Vyberte si tovar - službu
  V internetovom obchode s akceptáciou GoPay platby naplňte košík.
 2. Potvrďte objednávku
  Vyplňte osobné údaje a potvrďte objednávku.
 3. Preveďte prihlásenie
  Otvorí sa okno platobnej brány GoPay, kde vykonajte prihlásenie zadaním emailovej adresy alebo čísla mobilného telefónu, na ktoré dostanete potvrdenie o realizovanej platbe.
 4. Zvoľte platobnú metódu
  Vyberte preferovanú platobnú metódu alebo realizujte platbu zo zostatku GoPay účte.
 5. Potvrďte platbu
  Postupujte podľa inštrukcií zvolenej platobnej metódy. Po vykonaní platby dôjde k presmerovaniu späť na stránku internetového obchodu.

Platba je okamžite automaticky načítaná a tovar expedujeme ihneď.

AKO PLATIŤ KARTOU:

Pre platbu kartou po presmerovaní na platobný systém GO PAY prosím vyplňte číslo Vašej karty, dátum platnosti a CSC kód (posledné trojčíslie uvedené na rube karty). Následne potvrdíte transakciu a následne je nutné stlačiť tlačidlo pre návrat k predajcovi a na našom eshope Vám bude potvrdené dokončenie objednávky.


HOTOVOSTNÁ PLATBA PRI DORUČENÍ TOVARU - DOBIERKA

 • Tovar zasielame na dobierku, kedy úhradu vykonáte pri doručení tovaru kuriérom, alebo pri vyzdvihnutí na pobočke Zásilkovny.
 

 

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.