Babiččiny bylinky®.

Obchodná história našej firmy siaha do roku 1993 a od roku 2007 sa naša firma zaoberá vývojom a výrobou bylinných gélov . Tieto gély sú vyrábané na báze bylinných extraktov . Pri výrobe extraktov sú používané liečivé byliny . Máme vlastné receptúry a vo vývoji spolupracujeme s laboratóriami , kde zloženie a účinky gélov sú podrobne testované .
Našu ponuku sa snažíme stále rozširovať o nové zaujímavé výrobky .

Všetky naše výrobky sú vyrábané v Českej republike .

Cieľom našej značky Babičkine Bylinky je prinášať ľuďom kvalitné výrobky českej značky z pohodlia domova .

 

AKCIA - Doprava zadarmo!
Pre našich zákazníkov máme pripravenú akciu - doprava zadarmo. Vieme, že poštovné patrí medzi menej príjemné stránky internetového obchodu, preto sa Vám snažíme vyjsť v ústrety, aby ste boli touto položkou zaťažovaní čo najmenej. Preto pri objednaní tovaru z kategórie Babičkine Bylinky od 30, - €, poštovné nebude účtované. Ak Vás zaujme aj iný tovar, môžete si ho do objednávky pridať a poštovné bude stále ZADARMO.

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.