Dobrý deň,

v tomto odkaze Vám prinášame odpovede na Vaše otázky.

V prípade, že ste odpoveď nenašli, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese:  

 

info@babiccinobchod.cz

 

1. AKÁ JE DOBA DODANIA VÁŠHO TOVARU?

 

98 % tovar pre Vás držíme skladom. Doba dodania sa pohybuje 1-2 dni po pripísaní Vašej úhrady, v prípade výberu platby na dobierku sa pohybuje okolo 36 hodín. Sú hraničné situácie, kedy požadovaný výrobok je na ceste od dodávateľa, v tomto prípade Vás budeme informovať.

 

 

 

2. TOVAR STÁLE nedorazil?

 

V tomto prípade nás prosím neodkladne kontaktujte, oznámime Vám číslo zásielky a vypátrame, kde u dopravcu došlo k chybe, alebo či nemáte zásielku uloženú na pošte.

 

 

 

3. MÁM OBAVY, ŽE MI VÝROBOK NEVYHOVUJE?

 

Tovar, ak nenesie známky použitia, máte možnosť za manipulačný poplatok 2,- Eura vymeniť, alebo v zákonnej lehote bez udania dôvodu vrátiť.

 

 

 

4. Ponúkame zľavu PRE PREDAJCOV?

 

Áno, pretože sme výrobcovia "babiččiných byliniek", môžeme ponúknuť zaujímavé ceny pre veľkoodberateľov. Prosím, kontaktujte nás a dohodneme sa na podmienkach.


 

 
Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.