Predávajúci sa zaväzuje, že osobné údaje kupujúceho neposkytne v akejkoľvek podobe tretej strane. Osobné údaje budú podľa zákona prísne zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim. Spracovanie a nakladanie s osobnými údajmi prebieha v súlade so zákonom č 101/2000 Zb., Na ochranu osobných údajov, v znení neskorších predpisov. V prípade registrácie na internetovom obchode www.babkinobchod.sk dávate predávajúcemu automaticky súhlas k tomu, aby osobné údaje podľa zákona spracovával a používal ich na komunikáciu s kupujúcim. Tento súhlas môžete kedykoľvek písomne ​​ukončiť. 
Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Mgr. Martina Nouzáková registrovaná na ÚOOÚ pod číslom 00050442.

 

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.