Kotvičník zemný - Tribulus terrestris

Kotvičník zemný má mimoriadne účinky na zvýšenie vitality, obranyschopnosti organizmu, podporuje sexuálnu aktivitu, plodnosť, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

U mužov starších ako 40 rokov zvyšuje hladinu testosterónu až o 30%, znižuje vnútorné napätie, zvyšuje záujem o sexuálny život, zvyšuje objem svalovej hmoty na úkor tuku, obnovuje životný elán a vitalitu.

U žien starších ako 40 rokov došlo k zvýšeniu hladiny hormónu estradiolu, k nárastu sexuálneho apetítu. Ďalej kotvičník potláča napätie, nespavosť, depresie, návaly tepla, zmeny nálad a podráždenosti , čím zmierňuje negatívne prejavy klimaktéria. Ak ste zástankyne telesnej aktivity, môžete byť milo prekvapené, ako sa stane vaše oblečenie voľnejším. Menopauza so sebou totiž prináša toľko nechcené priberanie na váhe. Vaše svalstvo nebude výraznejšie, ale stane sa oveľa pevnejším a pružnejším. Užívaním kotvičníka sa dostaví absencia negatívnych pocitov a nálad.

Jeho ďalšie účinky na ľudský organizmus: rozpúšťa močové kamienky, podporuje tvorbu žalúdočných štiav, zlepšuje črevnú peristaltiku, pôsobí žlčopudne a žlčotvorne, znižuje hladinu krvného cholesterolu o 25 - 30%, pôsobí ako veľmi účinné antisklerotikum, znižuje hladinu tukov v krvi, normalizuje krvnú zrážanlivosť, ak je táto chorobne zvýšená, pôsobí ako výborný liek pri diabete II. typu, na inzulíne nezávislom, vhodná pre športovcov - podporuje nárast svalovej hmoty.

Kúpiť tu: Kotvičník vňať - Tribulus terrestris 50 g

Kúpiť tu: Kotvičník - prírodné kapsule

          

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.