http://
http://

Konopný gél

Náš konopný gél je vyrobený z 99 percentuálneho konopného oleja. Je vhodný na problémy pohybového aparátu a kožné problémy. Je možné ho použiť pri týchto problémoch: kožné choroby (lupienka, atopický ekzém), starostlivosti o pleť, akné. Pomáha udržiavať pokožku tela jemnú a hydratovanú. Konope je tiež vysoko účinné na bolesť kĺbov, bolesť chrbta, bolesť nôh. Konopný gél so svojím širokospektrálnym záberom je veľmi vhodný na problémy ako sú: kútiky pier, herpes, preležaniny, modriny a v neposlednom rade kŕčové žily a ťažké nohy. Konopný gél je možné tiež použiť na masáže. 90% našich stálych zákazníkov používa konopný gél na bolesti chrbta a kolena, bedier a zablokovanú krčnú chrbticu. Pri kožných problémoch je vhodný a osvedčený na nanášanie do pokožky hlavy. Výhodou je fakt, že vlasy nemastí.

Konopný olej:

sa lisuje zo semien konope siateho. Výrobný proces zvyčajne zahŕňa čistenie semien na 99,99% pred vlastným lisovaním oleja. V semenách nie je THC, však stopové množstvá sa do oleja môžu dostať z rastlinného materiálu, ktorý na semenách priľne. Pri modernej výrobe oleja, zvlášť v Kanade, sa od roku 1998 úspešne znižuje obsah THC v oleji. Semená obsahujú olej bohatý na vitamín A, D, E. Olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny Omega6 a Omega3 v pomernom zastúpení 3: 1 (približne rovnaké je zastúpenie v ľudskom tele). Vylisovaný olej sa používa v potravinárstve, kozmetike, na výrobu mydiel, mazadiel a farieb.

Konopný olej pôsobí protizápalovo, antibakteriálne a pri vonkajšom použití tiež regeneruje pokožku. Uvoľňuje stuhnuté kĺby, svalstvo a pomáha pri kŕčoch. Je vhodný aj na kŕčové žily, vredy predkolenia a tiež akné.

Zistite, ako funguje

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.