Pleťový krém s lanolínom

Má zvláčňujúce a hydratačné účinky tzv. pleťový krém hydroface. Je vhodný aj pre citlivú pleť, zvlášť v chladnom a zimnom období. Je to veľmi príjemný krém s obsahom lanolínu, ktorý má antibakteriálne účinky.

  • Regeneruje poškodenú, podráždenú a suchú pleť

  • Má hojivé účinky a chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia

  • Prispieva k spomaleniu starnutia kože

Ľahko sa aplikuje a vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty. Navracia pleti prirodzenú pružnosť a hebkosť. Pleťové krémy s obsahom lanolínu sú vhodné na denné i nočné použitie.

Pleťový krém kde kúpiť - Lanolínový krém 50 ml

Prevádzkovateľ webu, Mgr. Martina Nouzáková, IČ: 62261126, so sídlom v Ostravě, Ruská 818/37 A, 70300, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. prečítajte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Zkušební stránka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.